Chynów - Osiedle Złota III
Chynów - Osiedle Złota III

Domy w Chynowie przy ulicy Złotej, etap III, to nasza najnowsza inwestycja zrealizowana w 2022 roku. Nowe domy powstały na rogu ulic Krępowskiej i Złotej. Tym razem wybudowaliśmy pieć bliźniaków i jeden dom parterowy. Działka jest położona w sąsiedztwie domów wolnostojących oraz lasu. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Na osiedlu przystanek autobusowy, stacja rowerów miejskich, boisko piłkarskie, plac zabaw, siłownia pod chmurką, blisko również market, poczta, bank, przychodnia lekarska. Niedaleko zespół szkół z przedszkolem i szkołą podstawową oraz oddział miejskiej biblioteki. Osiedle otoczone lasami oraz połączone ścieżką rowerową z centrum miasta.
Domy w Chynowie przy ulicy Złotej, etap III, to nasza inwestycja zrealizowana w 2022 roku. Nowe domy powstły na rogu ulic Krępowskiej i Złotej. Tym razem wybudowaliśmy pieć bliźniaków i jeden dom parterowy. Działka jest położona w sąsiedztwie domów wolnostojących oraz lasu. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Na osiedlu przystanek autobusowy, stacja rowerów miejskich, boisko piłkarskie, plac zabaw, siłownia pod chmurką, blisko również market, poczta, bank, przychodnia lekarska. Niedaleko zespół szkół z przedszkolem i szkołą podstawową oraz oddział miejskiej biblioteki. Osiedle otoczone lasami oraz połączone ścieżką rowerową z centrum miasta.

1. Funkcjonalne.


Bardzo ustawne i funkcjonalne wnętrze. Obszerna cześć dzienna z dużymi oknami przesuwnymi i wyjściem na taras.

2. Piękna lokalizacja.


Położenie na nowym zielonogórskim osiedlu, w otoczeniu lasu, z szybkim dostępem do centrum miasta. Działki do domów ok. 300 mkw.

3. Estetyczne.


Estetycznie zaprojektowane i solidnie wykonane budynki.

4. Wysoka jakość.


Solidny deweloper Zielona Góra Development Walczak & Pacyna. Budujemy od 2006 roku. Jesteśmy znani z wysokiej jakości budowania i bardzo dobrych materiałów. 

5. Korzystny system zakupu.


Dogodny system zakupu. 

STANDARD WYKOŃCZENIA


Domy budowane są w technologi murowanej. Dachówka ceramiczna w kolorze szarym, okna PCV 3 szybowe, rolety zewnętrzne na oknach sterowane elektrycznie, brama garażowa segmentowa, piec dwufunkcyjny, na parterze i poddaszu budynku ogrzewanie podłogowe, wewnątrz posadzki oraz tynki gipsowe maszynowe. W budynku rozprowadzone wszystkie instalacje. Elewacja to tynk cienkowarstwowy akrylowy w kolorze białym i szarym, cokół z tynku żywicznego w kolorze szarym, parapety zewnętrzne granitowe w kolorze szarym. Zagospodarowany teren wokół budynku. Wjazd i podejście do domu z kostki brukowej w kolorze szarym i czarnym, opaska żwirowa wokół domu, ogrodzenie działki boczne z paneli z siatki zgrzewanej.

GALERIA


UWAGA: wszystkie domy na Osiedlu Złota III zostały sprzedane. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony tutaj, już za chwilę pojawią się nasze nowe oferty.